• COMPASS SLIDE 1

    OUR SERVICES

  • PUSULAMIZIN YÖNÜ:

    OUR SERVICES

INTERNATIONAL

LOGISTIC

Even in the first years of LLK Logistics, company was one of the pioneer companies providing logistics support and solutions to local and foreign companies that are in relation with US Department of State and US Army Corps of Engineers (USACE) in CIS Countries, Western Africa, Middle East, Afghanistan, Pakistan and Iraq. Today, Compass Lojistik A.S has grown into a highly-stable enterprise with a worldwide network of agents including its own branch offices in Istanbul and Izmir, Turkey, with a reputation for outstanding service. Compass Lojistik has an ability to work with a global network of 53 professional and reliable agents in 22 countries around the world  and has been a reliable logistics partner mainly for jobs that require extensive care.

Learn More

OUR SERVICES

TRANSPORTATION

Learn more about our supply chain solutions, request information or get started on a service quote.

Project Management

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

325 m
Paket Teslim Edildi
35
Ülke
195
Ofis
25 m
Depolama Alanı

WHAT MAKES US DIFFERENT

TESTIMONIALS

  • " Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. "

    ÖRNEK KİŞİ
    GENEL MÜDÜR

Kalitenin Sırrı: GENİŞ AĞ OLUŞTURMAK

Başarının Sırrı ise: GÜVENLİ BAĞ KURMAK

İyi bir ağ iletişimi, hedeflerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlar. Müşterilerinizle kurduğunuz bağ ise en doğru hedefe ulaşmanızı… İşte bu yüzden Compass Lojistik A.Ş tedarik zincirinde yalnızca alıcı konumlarına değil; her zaman daha fazlasına ulaşmayı hedefler. Şirket felsefemiz, üretim ve satış pazarlarını, endüstri ve perakende piyasasını, üretici ve tüketici çıkarlarını her zaman pazarın bir adım önünde tutarak, en sağlıklı iletişim ağını sağlayabilmektir. Bu amaçla, kurumsal grubumuzda bizimle birlikte yol çizen uzman firmalara teknik bilgi ve hizmetimizi en iyi şekilde sağlıyoruz. Hedefimiz, sadece müşterilerimize daha hızlı ulaşmak değil, aynı zamanda müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmek ve vaat ettiğimizi uygulayabilmektir.

Büyüme hedefiniz neresi olursa olsun, sizi oraya götüreceğiz…

Newsletter

BLOG

LATEST