OUR SERVICES

TRANSPORTATION

Our company, while maintaining its respected position in international transportation, offers expert and integrated logistic solutions to its clients that aim to grow by entering new markets in Europe, Middle East, Far East, India, Africa, and North America.

PROJECT SHIPMENTS

Sucessful planning and transportation of aircraft engines, power plants, permit-required products, and production plants.

Kalitenin Sırrı: GENİŞ AĞ OLUŞTURMAK

Başarının Sırrı ise: GÜVENLİ BAĞ KURMAK

İyi bir ağ iletişimi, hedeflerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlar. Müşterilerinizle kurduğunuz bağ ise en doğru hedefe ulaşmanızı… İşte bu yüzden Compass Lojistik A.Ş tedarik zincirinde yalnızca alıcı konumlarına değil; her zaman daha fazlasına ulaşmayı hedefler. Şirket felsefemiz, üretim ve satış pazarlarını, endüstri ve perakende piyasasını, üretici ve tüketici çıkarlarını her zaman pazarın bir adım önünde tutarak, en sağlıklı iletişim ağını sağlayabilmektir. Bu amaçla, kurumsal grubumuzda bizimle birlikte yol çizen uzman firmalara teknik bilgi ve hizmetimizi en iyi şekilde sağlıyoruz. Hedefimiz, sadece müşterilerimize daha hızlı ulaşmak değil, aynı zamanda müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmek ve vaat ettiğimizi uygulayabilmektir.

Büyüme hedefiniz neresi olursa olsun, sizi oraya götüreceğiz…

WHAT MAKES US DIFFERENT

TESTIMONIALS

  • " Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. "

    ÖRNEK KİŞİ
    GENEL MÜDÜR