ULUSLARARASI

LOJİSTİK

Compass Lojistik A.Ş, ana merkezi Birleşik Arap Emirlikleri’nde yer alan ve Dubai bürosu başta olmak üzere dünya genelinde 52 ayrı şubesi bulunan, Compass Logistics International Holding (CLI) firmasının Türkiye şubesi olarak uluslararası taşımacılık, depolama, proje kargo taşımacılığı alanlarında faaliyet göstermektedir. Ticari hayatına Amerika New York merkezli LLK Logistics USA Inc firmasının Türkiye Ofisi olarak LLK Lojistik A.Ş unvanı ile başlayan firmamız 2014 yılında Amerika merkez ofisinin Compass Logistics International Holding (CLI) bünyesine dahil olmasıyla ticari unvanını Compass Lojistik A.Ş olarak değiştirmiştir.

        Deneyimli yönetim kadrosunun yanı sıra genç ve dinamik operasyon ekibiyle birçok başarılı ve profesyonel işe imza atan Compass Lojistik A.Ş, dünya genelinde 52 ofis ve yüzlerce çalışanıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Oldukça geniş bir dağıtım ağına sahip olan firmamız, B.A.E Jebel Ali Serbest Bölge’de 50.000 metrekarelik gümrüklü ve gümrüksüz depoları ve dağıtım ağı kullanımı ile rakiplerine karşı avantajlı bir konuma sahiptir. 

        Compass Lojistik A.Ş, CLI bünyesine dahil olduktan sonra da Türkiye’deki müşterilerine karşı Butik Hizmet prensibinden vazgeçmeyerek; global şirketlerin aksine Müşteri/Hizmet Odaklı kalite politikasına devam etmektedir.


Değerlerimiz

/// 1. Apparence
Morbi sed eros vulputate lacus semper sagittis nec at dui. Nam non ultricies libero.

/// 2. Vision
Suspendisse ut magna vel lectus accumsan imperdiet dictum a ultricies mi.

/// 3. Integrity
Pellentesque viverra erat sed justo euismod gravida. Suspendisse quis mi magna.

5
Kıta
23
Ülke
53
Ofis
 • 2012


  Kuruluş

  Türkiye Ofisi.

 • 2016


  Satınalma

  ABD'deki LLK Lojistik Firması satınalındı. Firma ismi Compass Logistics International Inc. oldu..

 • 2016


  İsim Değişikliği

  LLK Lojistik Türkiye firmasının ismi Compass Lojistik A.Ş. olarak değiştirilmiştir..