HİZMETLERİMİZ

TAŞIMACILIK

Uluslararası taşımacılıkta saygıdeğer konumunu koruyan firmamız Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Hindistan, Afrika ve Kuzey Amerika gibi çeşitli bölgelerde yeni pazarlara girmek ve büyümek için fırsat arayan müşterilerine uzman lojistik çözümler sunmakta ve büyümeye hız kesmeden devam etmekte; entegre lojistik hizmeti sunmaktadır.

PROJE TAŞIMACILIĞI

Uçak motorları, elektrik santralleri, iş makineleri, izne bağlı ürünler, fabrika taşımacılığında planlı program ile başarıyla taşıma.

Kalitenin Sırrı: GENİŞ AĞ OLUŞTURMAK

Başarının Sırrı ise: GÜVENLİ BAĞ KURMAK

İyi bir ağ iletişimi, hedeflerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlar. Müşterilerinizle kurduğunuz bağ ise en doğru hedefe ulaşmanızı… İşte bu yüzden Compass Lojistik A.Ş tedarik zincirinde yalnızca alıcı konumlarına değil; her zaman daha fazlasına ulaşmayı hedefler. Şirket felsefemiz, üretim ve satış pazarlarını, endüstri ve perakende piyasasını, üretici ve tüketici çıkarlarını her zaman pazarın bir adım önünde tutarak, en sağlıklı iletişim ağını sağlayabilmektir. Bu amaçla, kurumsal grubumuzda bizimle birlikte yol çizen uzman firmalara teknik bilgi ve hizmetimizi en iyi şekilde sağlıyoruz. Hedefimiz, sadece müşterilerimize daha hızlı ulaşmak değil, aynı zamanda müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmek ve vaat ettiğimizi uygulayabilmektir.

Büyüme hedefiniz neresi olursa olsun, sizi oraya götüreceğiz…

BİZİ FARKLI KILAN NEDİR

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • " Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. "

    ÖRNEK KİŞİ
    GENEL MÜDÜR